Překlady a tlumočení

do 30 světových jazyků.

Chci nezávaznou kalkulaci

Úspěšný audit

Naše společnost je certifikovaná podle nejpřísnějších standardů pro poskytování překladatelských služeb
Zobrazit více

Individuální přístup

Texty překládáme našim klientům na míru – zvládáme obvyklé i neobvyklé jazyky, odborné i technické texty, a to vše samozřejmě naprosto důvěrně a zaručeně v termínu, který vám vyhovuje.


Non-stop servis

U nás se přizpůsobujeme my vám, ne vy nám – když budete mít dotaz nebo problém k řešení, můžete se na nás obrátit každý den od rána do večera, a my se o to postaráme.


Terminologická přesnost

Přesnost překladů technických termínů je u nás zaručena, neboť mezi našimi překladateli jsou odborníci v 66 různých oborech – žádné terminologické nepřesnosti v našich překladech nenajdete.


Certifikace služeb

Kvalita je u nás zaručena – naše služby splňují všechny překladatelské normy, včetně těch nejnáročnějších a nejprestižnějších, a to nejen v rámci ČR, ale i EU.


Překlady textů

Zajišťujeme překlady do všech 27 evropských a 7 mimoevropských jazyků. Např. soudní překlady, odborné překlady, technické překlady, právní překlady, CAT.

Potřebuji překlad

Profesionální tlumočení

Zajišťujeme profesionální tlumočení ve více než 30 jazycích, včetně tlumočení po telefonu, simultánního tlumočení, konsekutivního tlumočení, tlumočení s výjezdem, soudního tlumočení, dabingu nebo hostesingu.

Sháním tlumočení

Korektury textů

Nabízíme opravu a doplnění vámi vytvořeného textu, např. obchodní korespondence, emailu, předtiskové korektury nebo korektury rodilým mluvčím.

Poptávám korekturu

Lokalizace

Lokalizujeme obsah webu či aplikace do jakéhokoliv jazyka z naší nabídky. Dále pak provádíme lokalizace obrázků nebo lokalizace dokumentace.

Více informací

DTP

Graficky pro vás upravíme, zformátujeme a zeditujeme vaše texty.

Více informací


Překladatelská agentura Chicory

Sprechen Sie Deutsch? Parlez-vous français? Do you speak English? Ani jeden z jazyků vám není vlastní a potřebujete profesionální překladatelské služby? Naše překladatelská agentura s tradicí od roku 1990 pro vás zajistí profesionální překlady z více než 30 jazyků. Překladatelskou agenturu Chicory s.r.o. tvoří tým zkušených překladatelů, kteří znají precizně nejen výchozí, ale i cílový jazyk. Překladatelství pro nás není pouze práce, ale také zábava, jen díky tomu vám můžeme nabídnout služby jedné z nejlepších překladatelských agentur v Brně. Brno je multikulturním městem, kde se střetávají národnosti z celého světa. Stačí okamžik a narazíte na jazykovou bariéru. Ať už potřebujete soudní překlady, právní překlady nebo technické překlady, jsme připraveni poskytnout vám tu nejkvalitnější pomoc. U nás se navíc o svoje překládaná data nemusíte bát – kromě vysoké kvality překladů vám ručíme i za to, že veškerý překládaný obsah považujeme za vysoce důvěrný. Na překlady a tlumočení jsme za roky zkušeností opravdu mistři, vyzkoušejte si nás i vy!


Vybrané reference

Za ukazatel kvality považujeme fakt, že se k nám klienti rádi vracejí. Je to nejlepší ocenění naší práce.