Překlady litevština: Překlady do litevštiny a z litevštiny

Překlady litevština: Na zakázkách, které tvoří překlady do litevštiny se podílí vždy konkrétní realizační tým, jenž se podle charakteru a náročnosti zakázky skládá z:

  • projektového manažera
  • špičkového překladatele, jazykově i oborově specializovaného
  • počítačového specialisty
  • jazykového korektora
  • odborného poradce pro překlady do litevštiny

Překlady litevština: Pro překlady do litevštiny prosazujeme individuální přístup ke svým zákazníkům. Ke každé společnosti je přidělen tým, který je vyškolen a seznámen s konkrétní problematikou zákazníka. Všechny překlady do litevštiny od daného klienta jsou pak vyhotoveny ve stejném stylu a se stejným názvoslovím.

Jsme schopni zajistit širokou škálu překladů. Nabízíme technické překlady do litevštinysoudní překlady do litevštiny a také překlady do litevštiny pomocí nástrojů CAT.

Tlumočení v litevském jazyce

Překlady litevština: Zajistíme vám tlumočníky s dlouholetými zkušenostmi. Všichni naši tlumočníci mají profesionální vystupování a jsou oborově specializovaní.

Druhy tlumočení:

Překladatelé a tlumočníci pro překlady do litevštiny

Překlady litevština: Výběr překladatelů a tlumočníků litevštiny, kteří provádějí překlady do litevštiny, podléhá pečlivému výběru. Jazykové vzdělání, praxe a profilace v oboru jsou u nás standardem. Překladatelé jsou pak průběžně vyhodnocováni a motivováni k prohlubování oborových a jazykových znalostí pro překlady do litevštiny.