Překlady vietnamština: Překlady do vietnamštiny a z vietnamštiny

Vietnamština může být pro mnohé překladatele a tlumočníky velice náročná. S týmem našich překladatelů se nemusíte ničeho obávat. Překlady budou vždy kvalitní a přesné, stejně, jako naši tlumočníci, kteří mají s vietnamštinou již dlouholeté zkušenosti.

Překlady vietnamštiny

Pro překlady do vietnamštiny prosazujeme individuální přístup ke svým zákazníkům. Ke každé společnosti je přidělen tým, který je vyškolen a seznámen s konkrétní problematikou zákazníka. Všechny překlady do vietnamštiny od daného klienta jsou pak vyhotoveny ve stejném stylu a se stejným názvoslovím.

Jsme schopni zajistit širokou škálu překladů. Nabízíme technické překlady do vietnamštiny, soudní překlady do vietnamštiny a také překlady do vietnamštiny pomocí nástrojů CAT.

 Tlumočení vietnamštiny

 Zajistíme vám tlumočníky s dlouholetými zkušenostmi. Všichni naši tlumočníci mají profesionální vystupování a jsou oborově specializovaní.

Druhy tlumočení:

Překladatelé a tlumočníci

Výběr překladatelů a tlumočníků vietnamštiny, kteří provádějí překlady do vietnamštiny, podléhá pečlivému výběru. Jazykové vzdělání, praxe a profilace v oboru jsou u nás standardem. Překladatelé jsou pak průběžně vyhodnocováni a motivováni k prohlubování oborových a jazykových znalostí pro překlady do vietnamštiny.