Překlady ukrajinština: Překlady do ukrajinštiny a z ukrajinštiny

Překlady ukrajinština: Na zakázkách, které tvoří překlady do ukrajinštiny se podílí vždy konkrétní realizační tým, jenž se podle charakteru a náročnosti zakázky skládá z:

  • projektového manažera
  • špičkového překladatele, jazykově i oborově specializovaného
  • počítačového specialisty
  • jazykového korektora
  • odborného poradce pro překlady do ukrajinštiny

Překlady ukrajinština: Pro překlady do ukrajinštiny prosazujeme individuální přístup ke svým zákazníkům. Ke každé společnosti je přidělen tým, který je vyškolen a seznámen s konkrétní problematikou zákazníka. Všechny překlady do ukrajinštiny od daného klienta jsou pak vyhotoveny ve stejném stylu a se stejným názvoslovím.

Jsme schopni zajistit širokou škálu překladů. Nabízíme technické překlady do ukrajinštinysoudní překlady do ukrajinštiny a také překlady do ukrajinštiny pomocí nástrojů CAT.

Tlumočení v ukrajinském jazyce

Překlady ukrajinština: Zajistíme vám tlumočníky s dlouholetými zkušenostmi. Všichni naši tlumočníci mají profesionální vystupování a jsou oborově specializovaní.

Druhy tlumočení:

Překladatelé a tlumočníci pro překlady do ukrajinštiny

Překlady ukrajinština: Výběr překladatelů a tlumočníků ukrajinštiny, kteří provádějí překlady do ukrajinštiny, podléhá pečlivému výběru. Jazykové vzdělání, praxe a profilace v oboru jsou u nás standardem. Překladatelé jsou pak průběžně vyhodnocováni a motivováni k prohlubování oborových a jazykových znalostí pro překlady do ukrajinštiny.