Překlady rumunština: Překlady do rumunštiny a z rumunštiny

Překlady rumunština: Na zakázkách, které tvoří překlady do rumunštiny se podílí vždy konkrétní realizační tým, jenž se podle charakteru a náročnosti zakázky skládá z:

  • projektového manažera
  • špičkového překladatele, jazykově i oborově specializovaného
  • počítačového specialisty
  • jazykového korektora
  • odborného poradce pro překlady do rumunštiny

Překlady rumunština: Pro překlady do rumunštiny prosazujeme individuální přístup ke svým zákazníkům. Ke každé společnosti je přidělen tým, který je vyškolen a seznámen s konkrétní problematikou zákazníka. Všechny překlady do rumunštiny od daného klienta jsou pak vyhotoveny ve stejném stylu a se stejným názvoslovím.

Jsme schopni zajistit širokou škálu překladů. Nabízíme technické překlady do rumunštinysoudní překlady do rumunštiny a také překlady do rumunštiny pomocí nástrojů CAT.

Tlumočení v rumunském jazyce

Překlady rumunština: Zajistíme vám tlumočníky s dlouholetými zkušenostmi. Všichni naši tlumočníci mají profesionální vystupování a jsou oborově specializovaní.

Druhy tlumočení:

Překladatelé a tlumočníci pro překlady do rumunštiny

Překlady rumunština: Výběr překladatelů a tlumočníků rumunštiny, kteří provádějí překlady do rumunštiny, podléhá pečlivému výběru. Jazykové vzdělání, praxe a profilace v oboru jsou u nás standardem. Překladatelé jsou pak průběžně vyhodnocováni a motivováni k prohlubování oborových a jazykových znalostí pro překlady do rumunštiny.