Překlady slovinština: Překlady do slovinštiny a ze slovinštiny

Překlady slovinština: Na zakázkách, které tvoří překlady do slovinštiny se podílí vždy konkrétní realizační tým, jenž se podle charakteru a náročnosti zakázky skládá z:

  • projektového manažera
  • špičkového překladatele, jazykově i oborově specializovaného
  • počítačového specialisty
  • jazykového korektora
  • odborného poradce pro překlady do slovinštiny

Překlady slovinština: Pro překlady do slovinštiny prosazujeme individuální přístup ke svým zákazníkům. Ke každé společnosti je přidělen tým, který je vyškolen a seznámen s konkrétní problematikou zákazníka. Všechny překlady do slovinštiny od daného klienta jsou pak vyhotoveny ve stejném stylu a se stejným názvoslovím.

Jsme schopni zajistit širokou škálu překladů. Nabízíme technické překlady do slovinštinysoudní překlady do slovinštiny a také překlady do slovinštiny pomocí nástrojů CAT.

Tlumočení ve slovinském jazyce

Překlady slovinština: Zajistíme vám tlumočníky s dlouholetými zkušenostmi. Všichni naši tlumočníci mají profesionální vystupování a jsou oborově specializovaní.

Druhy tlumočení:

Překladatelé a tlumočníci pro překlady do slovinštiny

Překlady slovinština: Výběr překladatelů a tlumočníků slovinštiny, kteří provádějí překlady do slovinštiny, podléhá pečlivému výběru. Jazykové vzdělání, praxe a profilace v oboru jsou u nás standardem. Překladatelé jsou pak průběžně vyhodnocováni a motivováni k prohlubování oborových a jazykových znalostí pro překlady do slovinštiny.