Překlady lotyština: Překlady do lotyštiny a z lotyštiny

Překlady lotyština: Na zakázkách, které tvoří překlady do lotyštiny se podílí vždy konkrétní realizační tým, jenž se podle charakteru a náročnosti zakázky skládá z:

  • projektového manažera
  • špičkového překladatele, jazykově i oborově specializovaného
  • počítačového specialisty
  • jazykového korektora
  • odborného poradce pro překlady do lotyštiny

Překlady lotyština: Pro překlady do lotyštiny prosazujeme individuální přístup ke svým zákazníkům. Ke každé společnosti je přidělen tým, který je vyškolen a seznámen s konkrétní problematikou zákazníka. Všechny překlady do lotyštiny od daného klienta jsou pak vyhotoveny ve stejném stylu a se stejným názvoslovím.

Jsme schopni zajistit širokou škálu překladů. Nabízíme technické překlady do lotyštinysoudní překlady do lotyštiny a také překlady do lotyštiny  pomocí nástrojů CAT.

Tlumočení v lotyšském jazyce

Překlady lotyština: Zajistíme vám tlumočníky s dlouholetými zkušenostmi. Všichni naši tlumočníci mají profesionální vystupování a jsou oborově specializovaní.

Druhy tlumočení:

Překladatelé a tlumočníci pro překlady do lotyštiny

Překlady lotyština: Výběr překladatelů a tlumočníků lotyštiny, kteří provádějí překlady do lotyštiny, podléhá pečlivému výběru. Jazykové vzdělání, praxe a profilace v oboru jsou u nás standardem. Překladatelé jsou pak průběžně vyhodnocováni a motivováni k prohlubování oborových a jazykových znalostí pro překlady do lotyštiny.