Překlady polština: Překlady do polštiny a z polštiny

Překlady polština: Na zakázkách, které tvoří překlady do polštiny se podílí vždy konkrétní realizační tým, jenž se podle charakteru a náročnosti zakázky skládá z:

  • projektového manažera
  • špičkového překladatele, jazykově i oborově specializovaného
  • počítačového specialisty
  • jazykového korektora
  • odborného poradce pro překlady do polštiny

Překlady polština: Pro překlady do polštiny prosazujeme individuální přístup ke svým zákazníkům. Ke každé společnosti je přidělen tým, který je vyškolen a seznámen s konkrétní problematikou zákazníka. Všechny překlady do polštiny od daného klienta jsou pak vyhotoveny ve stejném stylu a se stejným názvoslovím.

Jsme schopni zajistit širokou škálu překladů. Nabízíme technické překlady do polštinysoudní překlady do polštiny a také překlady do polštinypomocí nástrojů CAT.

Tlumočení v polském jazyce

Překlady polština: Zajistíme vám tlumočníky s dlouholetými zkušenostmi. Všichni naši tlumočníci mají profesionální vystupování a jsou oborověspecializovaní.

Druhy tlumočení:

Překladatelé a tlumočníci pro překlady do polštiny

Překlady polština: Výběr překladatelů a tlumočníků polštiny, kteří provádějí překlady do polštiny, podléhá pečlivému výběru. Jazykové vzdělání, praxe a profilace v oboru jsou u nás standardem. Překladatelé jsou pak průběžně vyhodnocováni a motivováni k prohlubování oborových a jazykových znalostí pro překlady do polštiny.