Chicory na Facebooku

 

Kontakty: +420 603 113 536 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Překlady němčina: Překlady do němčiny a z němčiny

Překlady němčina: Na zakázkách, které tvoří překlady do němčiny se podílí vždy konkrétní realizační tým, jenž se podle charakteru a náročnosti zakázky skládá z:

  • projektového manažera
  • špičkového překladatele, jazykově i oborově specializovaného
  • počítačového specialisty
  • jazykového korektora
  • odborného poradce pro překlady do němčiny

Překlady němčina: Pro překlady do němčiny prosazujeme individuální přístup ke svým zákazníkům. Ke každé společnosti je přidělen tým, který je vyškolen a seznámen s konkrétní problematikou zákazníka. Všechny překlady do němčiny od daného klienta jsou pak vyhotoveny ve stejném stylu a se stejným názvoslovím.

Jsme schopni zajistit širokou škálu překladů. Nabízíme technické překlady do němčiny, soudní překlady do němčiny a také překlady do němčiny pomocí nástrojů CAT.

Tlumočení v německém jazyce

Překlady němčina: Zajistíme vám tlumočníky s dlouholetými zkušenostmi. Všichni naši tlumočníci mají profesionální vystupování a jsou oborově specializovaní.

Druhy tlumočení:

Překladatelé a tlumočníci pro překlady do němčiny

Překlady němčina: Výběr překladatelů a tlumočníků němčiny, kteří provádějí překlady do němčiny, podléhá pečlivému výběru. Jazykové vzdělání, praxe a profilace v oboru jsou u nás standardem. Překladatelé jsou pak průběžně vyhodnocováni a motivováni k prohlubování oborových a jazykových znalostí pro překlady do němčiny.

Výuka českého jazyka pro cizince

Zajišťujeme také výuku - češtiny pro cizince.