Chicory na Facebooku

 

Kontakty: +420 603 113 536 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Odborné překlady

Odborné překlady, jsou překlady, u kterých nestačí pouhá znalost jazyka, ale je nutná i znalost daného oboru, aby bylo možné přeložit text kvalitně a zajistit odpovídající odborné překlady.

Provádíme tyto odborné překlady

Odborné překlady poskytujeme například v těchto oblastech: odborné překlady bezpečnostních listů, odborné překlady výkresové dokumentace, odborné překlady instrukčních příruček, odborné překlady norem, odborné překlady příruček jakosti a další speciální odborné překlady.

Soudní odborné překlady

Soudní odborné překlady jsou tvořeny jak dokumentem v původním jazyce, tak i dokumentem s překladem. Takovéto odborné překlady jsou sešívány s originálem, nebo notářských potvrzením. Soudní odborné překlady obsahují stvrzení tlumočníka, že text souhlasí s přiloženými listinami. Tato doložka pro odborné překlady je psána ve stejném jazyce jako překlad.

Technické odborné překlady

Nabízíme odborné překlady například z oborů elektro, strojírenství nebo stavebnictví. Technické odborné překlady dodržují terminologii, která se běžně v příslušném oboru používá.

Právní odborné překlady

Realizujeme také odborné překlady smluv a právních dokumentů. Naše právní odborné překlady zachovávají přesný význam právnických obratů a provádí je obvykle soudní překladatelé.

Seznam oborů